Beseda v mateřské škole Načešice

Rádi zveřejňujeme

Dobrý den paní ředitelko,
ráda bych vám poslala zpětnou vazbu na besedu, kterou si v naší mateřské škole Načešice připravili studentky 3.ročníků vaší školy.

Studentky 3. Z

• Anna Kyselová
  • Adéla Karelová
  • Johana Abrahamová
  • Natálie Brožová

Všechny studentky byly velmi milé, dokázali bezprostředně reagovat na dotazy rodičů.
Příprava besedy byla perfektní, bylo znát, že jsou v tématu znalá a dobře se v něm orientují. Měly dobře připravenou prezentaci, ale především názorné ukázky s možností vyzkoušet si vše "na vlastní kůži." Rodiče byli aktivně zapojení, měli možnost si vyzkoušet nejen resuscitaci, kde byla výborná zpětná vazba od studentek, ale i další názornosti první pomoci.
Studentky byly profesionální, pokud srovnám školení, kterým procházíme pravidelně každý rok jako učitelé s tím, co si připravily vaše studentky, opravdu nechybělo nic, spíše naopak.

Rádi bychom s vaší školou spolupracovali i v dalších letech.

Velice děkuji za vstřícnost a přeji vašim studentkám mnoho štěstí v nadcházejícím závěrečném ročníku.

Hezký den
Hladinová Tereza, DiS.
ředitelka
Mateřská škola Načešice, okr. Chrudim