Účast na Vánočním fotbalovém turnaji

Ve středu 18.12. jsme se s vybranými chlapci zúčastnili Vánočního turnaje pořádaného střední školou Bohemia, které tímto děkujeme za pozvání. Chlapci se postupně utkali se dvěma týmy domácí "Bohemky" a Gymnázia Holice. Všechna utkání jsme bohužel prohráli, ale vzhledem ke kvalitě soupeřů, kteří ve svých řadácj měli většinou aktivní fotbalisty hrající ligové soutěže, to nebylo žádné překvapení. Úspěchem pro nás byly dvě vstřelené branky (Hykl, Šulaj), nasazení a bojovnost v každém zápase. Vyzdvihnout bych chtěl výkony Adama Valenty, který v brance předváděl opravdu výborné zákroky. Všem zúčastněným chlapcům děkuji za reprezentaci školy a doufejme, že se náše účast na podobných akcích bude pravidelná.

Školu reprezentovali:

Michal Konrády,  David Jonáš,  Filip Drábek (všichni 1. Z), Adam Valenta, Milan Hykl, Roman Habor, Pavel Dvořák, Vojěch Šulaj (všichni 2. Z)