Slavnostní „otevření“ zrenovovaného suterénu

Dne 26. 2. se v budově naší školy konalo slavnostní „otevření“ zrenovovaného suterénu naší školy. Sanaci suterénu prováděla firma DRYMAT s.r.o., statiku zabezpečovala firma INTERMONT s.r.o. Celou akci finančně i organizačně zajišťoval Krajský úřad Pardubického kraje.

V suterénu budovy mají naši žáci nově vybavené šatny a menší tělocvičnu. Přestože žáci využívají tyto prostory již od začátku ledna, slavnostní prohlídka proběhla až 26. 2.
Trochu nás zaskočilo oznámené přerušení dodávky elektrického proudu. Prohlídka suterénu při svíčkách však byla originální a zajímavá. Tohoto příjemného setkání se zúčastnili ing. Bohumil Bernášek (krajský radní zodpovědný za školství), Ing. Ladislav Valtr (krajský radní zodpovědný za zdravotnictví), Mgr. Martin Kiss (vedoucí OŠ Krajského úřadu), Ing. Jaroslav Hron (pracovník odboru majetkového, stavebního řádu a investic), Ing. Rudolf Beran (stavební a bezpečnostní dozor) a Ing. Libor Smejkal (stavební a bezpečnostní dozor). Naše pozvání přijali i zástupci firem DRYMAT cz s.r.o., INTERMONT Pardubice s.r.o. a PLYNTOP JM s.r.o..
Toto posezení jsme pojali i jako přátelské setkání ředitelů všech státních středních škol v Chrudimi.