Psychologická olympiáda

Ve čtvrtek 21. 2. 2019 se konal 14. ročník psychologické olympiády na téma: „Síla okamžiku“. Soutěže se zúčastnily žákyně druhých a třetích ročníků denního studia oboru sociální činnost a zdravotnický asistent.

Porota, která zasedla ve složení: Mgr. Petr Pražák, Mgr. Jana Ullrichová, Mgr. Zdeňka Hrochová a studentky 4. S Karolína Wagnerová a Adéla Komárková, si vyslechla velice pěkné a přínosné práce. Její rozhodování nebylo vůbec jednoduché. Na krásném třetím místě se umístila Lenka Němečková z 3. Z, Druhé místo brala Marie Rabasová z 2. S a vítězkou se stala Kristýna Novotná z 3. Z. Blahopřejeme a děkujeme za krásné odpoledne. Porota konstatovala, že všechny práce měly velice vysokou úroveň. Kristýnka s Maruškou budou naši školu reprezentovat v březnu v Hradci Králové, kde proběhne regionální kolo – držíme palce.