Florbalový turnaj středních zdravotnických škol ve Svitavách

V pátek 5. 4. 2019 se vybraní chlapci a děvčata zúčastnila již tradičního turnaje středních zdravotnických škol konaný ve Svitavách. Pro děvčata to byla již pátá návštěva krásné svitavské haly, ovšem pro chlapce to byla letos premiéra.

Turnaje se zúčastnilo 5 dívčích družstev a 4 družstva chlapecká - konktrétně Svitavy, Ústí nad Orlicí, Pardubice, Hradec Králové a naše škola. Děvčata měla do turnaje velmi dobrý vstup, ovšem zejména díky menšímu počtu hráček rychle ubývali síly a konečné 4.místo je ve velmi nabité konkurenci velmi pěkné. Chlapci svou premiérovou účast přetavili v celkové vítězství, což je obrovský úspěch a tímto jim velice gratuluji a děkuji za reprezentaci školy. Navíc byl nejlepším střelcem turnaje (dle mého názoru i nejlepším hráčem) vyhlášen “náš” Milan Hykl. Všem zúčastněným děkuji za reprezentaci školy a doufám i za pěkný zážitek.

Školu reprezentovali:

Chlapci:
Milan Hykl, Filip Drábek, Pavel Dvořák, Vojtěch Šulaj, Adam Valenta, Tomáš Bouška,
Jakub Zlatohlávek, Ladislav Samek

Děvčata: