Suplování:   Pondělí 26.6.2017

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

1.SC

   

PD

PD

PD

PD

                 

1.ZA

   

PD

PD

PD

PD

                 

2.SC

   

PD

PD

PD

PD

                 

2.ZA

   

PD

PD

PD

PD

                 

3.SC

 

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

         

3.ZA

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

         

Změny v rozvrzích tříd:

1.SC

5.hod

SCT

2

 

odpadá

 

(CHA)

 

5.hod

SCT

1

 

odpadá

 

(VAR)

 

5.hod

SCT

3

 

odpadá

 

(BAR)

 

6.hod

SCT

2

 

odpadá

 

(CHA)

 

6.hod

SCT

1

 

odpadá

 

(VAR)

 

6.hod

SCT

3

 

odpadá

 

(BAR)

 

7.hod

SCT

2

 

odpadá

 

(CHA)

 

7.hod

SCT

1

 

odpadá

 

(VAR)

 

7.hod

SCT

3

 

odpadá

 

(BAR)

1.ZA

5.hod

TEV

a

 

odpadá

 

(DAN)

 

5.hod

TEV

b

 

odpadá

 

(ZDR)

 

6.hod

TEV

a

 

odpadá

 

(DAN)

 

6.hod

TEV

b

 

odpadá

 

(ZDR)

2.SC

5.hod

CJA

A1

 

odpadá

 

(DOL)

 

5.hod

CJA

A2

 

odpadá

 

(MEL)

 

6.hod

ČJL

   

odpadá

 

(BID)

 

7.hod

IKT

b

 

odpadá

 

(ZDR)

 

8.hod

IKT

b

 

odpadá

 

(ZDR)

2.ZA

5.hod

ČJL

   

odpadá

 

(BID)

 

6.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 27.6. (Út) 2.hod

 

7.hod

MEH

   

odpadá

 

(PLM)

4.SC

0.hod

SCP

   

odpadá

 

(SMI)

 

1.hod

SCP

   

odpadá

 

(SMI)

 

2.hod

SCP

   

odpadá

 

(SMI)

 

3.hod

SCP

   

odpadá

 

(SMI)

 

4.hod

SCP

   

odpadá

 

(SMI)

 

6.hod

KAJ

AK2

 

odpadá

 

(MEL)

4.ZA

1.hod

VNL

   

odpadá

 

(KUB)

 

2.hod

OSZ

   

odpadá

 

(BER)

 

3.hod

CHIR

   

odpadá

 

(BAR)

 

4.hod

ČJL

   

odpadá

 

(DOL)

 

5.hod

EKO

   

odpadá

 

(VES)

 

6.hod

KAJ

AK2

 

odpadá

 

(MEL)

 

6.hod

SMAT

M

 

odpadá

 

(LOU)

 

7.hod

SMAT

M

 

odpadá

 

(LOU)

 

7.hod

TEV

T1

 

odpadá

 

(DAN)

 

8.hod

TEV

T1

 

odpadá

 

(DAN)

Pedagogický dohled u třídy:

1.SC, 1.- 4. hod - Loudová Petra

1.ZA, 1.- 4. hod - Chamerová Šárka

2.SC, 1.- 4. hod - Bártová Petra

2.ZA, 1.- 4. hod - Zemanová Jana

3.SC, 0.- 8. hod - Švadlenková Markéta

3.ZA, -1.- 8. hod - Doležalová Hana

PROJEKTOVÝ DEN FYZ, CHEM

 

 

Suplování:   Úterý 27.6.2017

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

3.SC

 

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

         

3.ZA

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

         

Změny v rozvrzích tříd:

1.SC

3.hod

MAT

 

(5)

přesun <<

Loudová Petra

z 29.6. (Čt) 2.hod

 

4.hod

FYZ

 

(5)

přesun <<

Loudová Petra

z 30.6. (Pá) 6.hod

 

5.hod

ČJL

   

odpadá

 

(BID)

 

6.hod

CHE

   

odpadá

 

(ZEJ)

 

7.hod

FYZ

   

odpadá

 

(LOU)

1.ZA

1.hod

KLP

 

(4)

navíc

Chamerová Šárka

 
 

2.hod

TOS

 

(4)

přesun <<

Chamerová Šárka

z 6.hod

 

3.hod

SOM

 

(4)

přesun <<

Chamerová Šárka

z 26.6. (Po) 2.hod

 

4.hod

SOM

 

(4)

přesun <<

Chamerová Šárka

z 4.hod

 

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(LOU)

 

6.hod

TOS

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

7.hod

CHE

   

odpadá

 

(ZEJ)

2.SC

1.hod

SPE

 

(6)

přesun <<

Hašková Barbora

z 4.hod

 

2.hod

SPE

 

(6)

přesun <<

Hašková Barbora

z 5.hod

 

3.hod

SPE

 

(6)

navíc

Hašková Barbora

 
 

4.hod

SPE

 

(6)

navíc

Hašková Barbora

 
 

5.hod

SPE

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

6.hod

PSK

   

odpadá

 

(VAR)

 

7.hod

PRP

a

 

odpadá

 

(BUR)

 

8.hod

PRP

a

 

odpadá

 

(BUR)

2.ZA

-1.hod

POS

1

 

odpadá

 

(CHA)

 

-1.hod

POS

2

 

odpadá

 

(KUB)

 

0.hod

POS

1

 

odpadá

 

(CHA)

 

0.hod

POS

2

 

odpadá

 

(KUB)

 

1.hod

BIO

 

(7)

navíc

Zemanová Jana

 
 

2.hod

CHE

 

(7)

přesun <<

Zemanová Jana

z 26.6. (Po) 6.hod

 

3.hod

BIO

 

(7)

přesun <<

Zemanová Jana

z 28.6. (St) 2.hod

 

4.hod

CHE

 

(7)

přesun <<

Zemanová Jana

z 29.6. (Čt) 6.hod

 

5.hod

CHIR

   

odpadá

 

(PLM)

 

6.hod

PRP

   

odpadá

 

(BUR)

4.SC

1.hod

PSK

   

odpadá

 

(VAR)

 

2.hod

SPE

   

odpadá

 

(HAS)

 

3.hod

SPA

   

odpadá

 

(BUR)

 

4.hod

SPA

   

odpadá

 

(BUR)

 

5.hod

SPP

   

odpadá

 

(TRU)

 

6.hod

CJA

AS

 

odpadá

 

(DOL)

 

6.hod

CJA

A

 

odpadá

 

(MEL)

 

6.hod

CJN

NS

 

odpadá

 

(BERG)

 

6.hod

CJA

A1

 

odpadá

 

(VES)

 

7.hod

CJA

AS

 

odpadá

 

(DOL)

 

7.hod

CJA

A

 

odpadá

 

(MEL)

 

7.hod

CJN

NS

 

odpadá

 

(BERG)

 

7.hod

CJA

A1

 

odpadá

 

(VES)

 

8.hod

SPP

   

odpadá

 

(TRU)

4.ZA

1.hod

ČJL

   

odpadá

 

(DOL)

 

2.hod

ČJL

   

odpadá

 

(DOL)

 

3.hod

TOS

   

odpadá

 

(KUB)

 

4.hod

TOS

   

odpadá

 

(KUB)

 

5.hod

SPSK

PS

 

odpadá

 

(CHA)

 

5.hod

SSOM

SO

 

odpadá

 

(ZEJ)

 

6.hod

CJA

AS

 

odpadá

 

(DOL)

 

6.hod

CJN

NS

 

odpadá

 

(BERG)

 

6.hod

CJA

A1

 

odpadá

 

(VES)

 

7.hod

CJA

AS

 

odpadá

 

(DOL)

 

7.hod

CJN

NS

 

odpadá

 

(BERG)

 

7.hod

CJA

A1

 

odpadá

 

(VES)

 

8.hod

TEV

M

 

odpadá

 

(DAN)

 

9.hod

TEV

M

 

odpadá

 

(DAN)

5.V

5.hod

SOP

SC

 

odpadá

 

(SMI)

 

6.hod

MAT

   

odpadá

 

(LOU)

 

7.hod

PSK

   

odpadá

 

(HAS)

 

8.hod

ČJL

   

odpadá

 

(BID)

 

9.hod

ČJL

   

odpadá

 

(BID)

 

10.hod

OSZ

   

odpadá

 

(BID)

 

11.hod

CJR

R

 

odpadá

 

(JEL)

 

11.hod

CJA

A

 

odpadá

 

(VES)

 

12.hod

CJR

R

 

odpadá

 

(JEL)

 

12.hod

CJA

A

 

odpadá

 

(VES)

 

13.hod

KRJ

R

 

odpadá

 

(JEL)

Pedagogický dohled u třídy:

3.SC, 0.- 8. hod - Švadlenková Markéta

3.ZA, -1.- 8. hod - Doležalová Hana

 

 

Suplování:   Středa 28.6.2017

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

1.SC

   

EXK

EXK

EXK

                   

1.ZA

   

BES

BES

BES

BES

BES

               

2.SC

   

EXK

EXK

EXK

EXK

EXK

               

2.ZA

   

BES

BES

BES

BES

BES

               

3.SC

 

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

           

3.ZA

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

         

Změny v rozvrzích tříd:

1.SC

4.hod

SOP

   

odpadá

 

(BAR)

 

5.hod

SOP

   

odpadá

 

(BAR)

 

6.hod

SOM

   

odpadá

 

(ZEJ)

 

7.hod

CJA

a

 

odpadá

 

(DOL)

 

7.hod

CJA

b

 

odpadá

 

(MEL)

1.ZA

6.hod

FYZ

   

odpadá

 

(LOU)

 

7.hod

ESV

   

odpadá

 

(BER)

2.SC

6.hod

CJA

A1

 

odpadá

 

(DOL)

 

6.hod

CJA

A2

 

odpadá

 

(MEL)

 

7.hod

EKO

   

odpadá

 

(VES)

2.ZA

6.hod

TOS

b

 

odpadá

 

(VAR)

 

6.hod

TOS

a

 

odpadá

 

(PLV)

 

7.hod

TOS

b

 

odpadá

 

(VAR)

 

7.hod

TOS

a

 

odpadá

 

(PLV)

4.SC

1.hod

MKP

   

odpadá

 

(VAR)

 

2.hod

PVO

   

odpadá

 

(BER)

 

3.hod

CJA

AS

 

odpadá

 

(DOL)

 

3.hod

CJA

A

 

odpadá

 

(MEL)

 

3.hod

CJN

NS

 

odpadá

 

(BERG)

 

3.hod

CJA

A1

 

odpadá

 

(VES)

 

4.hod

PSK

   

odpadá

 

(VAR)

 

5.hod

TEV

a

 

odpadá

 

(DAN)

 

5.hod

IKT

b

 

odpadá

 

(SMI)

 

6.hod

TEV

a

 

odpadá

 

(DAN)

 

6.hod

IKT

b

 

odpadá

 

(SMI)

 

7.hod

TEV

b

 

odpadá

 

(DAN)

 

7.hod

IKT

a

 

odpadá

 

(SMI)

 

8.hod

TEV

b

 

odpadá

 

(DAN)

 

8.hod

IKT

a

 

odpadá

 

(SMI)

4.ZA

1.hod

PSK

   

odpadá

 

(CHA)

 

2.hod

TOS

   

odpadá

 

(KUB)

 

3.hod

CJA

AS

 

odpadá

 

(DOL)

 

3.hod

CJN

NS

 

odpadá

 

(BERG)

 

3.hod

CJA

A1

 

odpadá

 

(VES)

 

4.hod

ZEM

   

odpadá

 

(DAN)

 

5.hod

PSK

   

odpadá

 

(CHA)

 

6.hod

EKO

   

odpadá

 

(VES)

5.V

0.hod

SCP

SCP

 

odpadá

 

(HAS)

 

1.hod

SCP

SCP

 

odpadá

 

(HAS)

 

2.hod

SCP

SCP

 

odpadá

 

(HAS)

 

3.hod

SCP

SCP

 

odpadá

 

(HAS)

 

4.hod

SCP

SCP

 

odpadá

 

(HAS)

 

5.hod

SPE

SC

 

odpadá

 

(HAS)

 

6.hod

SPE

SC

 

odpadá

 

(HAS)

 

7.hod

SPP

SC

 

odpadá

 

(HAS)

 

8.hod

SPP

SC

 

odpadá

 

(HAS)

Pedagogický dohled u třídy:

1.SC, 1.- 3. hod - Loudová Petra

1.ZA, 1.- 5. hod - Chamerová Šárka

2.SC, 1.- 5. hod - Bártová Petra

2.ZA, 1.- 5. hod - Zemanová Jana

3.SC, 0.- 7. hod - Švadlenková Markéta

3.ZA, -1.- 8. hod - Doležalová Hana

SOUTĚŽ PP
1. SC MUZEUM LOUTKAŘSKÝCH KULTUR - LOU

 

 

Suplování:   Čtvrtek 29.6.2017

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

1.SC

   

TH

TH

TH

TH

                 

1.ZA

   

TH

TH

TH

TH

                 

2.SC

   

EXK

EXK

EXK

EXK

                 

2.ZA

   

TH

TH

TH

TH

                 

3.SC

 

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

           

3.ZA

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

         

Změny v rozvrzích tříd:

1.SC

5.hod

PSK

   

odpadá

 

(VAR)

 

6.hod

PSK

   

odpadá

 

(VAR)

 

7.hod

ČJL

   

odpadá

 

(BID)

1.ZA

5.hod

ČJL

   

odpadá

 

(BID)

 

6.hod

SOM

   

odpadá

 

(CHA)

 

7.hod

OSZ

   

odpadá

 

(BER)

2.SC

5.hod

BIO

   

odpadá

 

(ZEJ)

 

6.hod

OSZ

   

odpadá

 

(BER)

 

7.hod

CHE

   

odpadá

 

(ZEJ)

2.ZA

5.hod

IKT

   

odpadá

 

(SMI)

 

6.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 27.6. (Út) 4.hod

 

7.hod

DEJ

   

odpadá

 

(DOL)

4.SC

0.hod

SPO

   

odpadá

 

(KUK)

 

1.hod

SPO

   

odpadá

 

(KUK)

 

2.hod

SPO

   

odpadá

 

(KUK)

 

3.hod

ČJL

   

odpadá

 

(BID)

 

4.hod

SPE

   

odpadá

 

(HAS)

 

5.hod

PVO

   

odpadá

 

(BER)

 

6.hod

SMA

M

 

odpadá

 

(HROZ)

 

6.hod

KAJ

AK

 

odpadá

 

(MEL)

 

7.hod

VCA

AK

 

odpadá

 

(SMI)

 

7.hod

SMA

M

 

odpadá

 

(HROZ)

 

8.hod

VCA

MS2

 

odpadá

 

(SMI)

4.ZA

-1.hod

POS

a

 

odpadá

 

(KUB)

 

-1.hod

POS

b

 

odpadá

 

(PLM)

 

-1.hod

POS

c

 

odpadá

 

(BUR)

 

0.hod

POS

a

 

odpadá

 

(KUB)

 

0.hod

POS

b

 

odpadá

 

(PLM)

 

0.hod

POS

c

 

odpadá

 

(BUR)

 

1.hod

POS

a

 

odpadá

 

(KUB)

 

1.hod

POS

b

 

odpadá

 

(PLM)

 

1.hod

POS

c

 

odpadá

 

(BUR)

 

2.hod

POS

a

 

odpadá

 

(KUB)

 

2.hod

POS

b

 

odpadá

 

(PLM)

 

2.hod

POS

c

 

odpadá

 

(BUR)

 

3.hod

POS

a

 

odpadá

 

(KUB)

 

3.hod

POS

b

 

odpadá

 

(PLM)

 

3.hod

POS

c

 

odpadá

 

(BUR)

 

4.hod

POS

a

 

odpadá

 

(KUB)

 

4.hod

POS

b

 

odpadá

 

(PLM)

 

4.hod

POS

c

 

odpadá

 

(BUR)

 

5.hod

POS

a

 

odpadá

 

(KUB)

 

5.hod

POS

b

 

odpadá

 

(PLM)

 

5.hod

POS

c

 

odpadá

 

(BUR)

 

6.hod

POS

a

 

odpadá

 

(KUB)

 

6.hod

POS

b

 

odpadá

 

(PLM)

 

6.hod

POS

c

 

odpadá

 

(BUR)

5.V

-1.hod

POS

ZA

 

odpadá

 

(PLV)

 

0.hod

POS

ZA

 

odpadá

 

(PLV)

 

1.hod

POS

ZA

 

odpadá

 

(PLV)

 

2.hod

POS

ZA

 

odpadá

 

(PLV)

 

3.hod

POS

ZA

 

odpadá

 

(PLV)

 

4.hod

POS

ZA

 

odpadá

 

(PLV)

 

5.hod

TOS

ZA

 

odpadá

 

(HAS)

 

6.hod

TOS

ZA

 

odpadá

 

(HAS)

Pedagogický dohled u třídy:

1.SC, 1.- 4. hod - Loudová Petra

1.ZA, 1.- 4. hod - Chamerová Šárka

2.SC, 1.- 4. hod - Pleskotová Vilma, Vargová Jana

2.ZA, 1.- 4. hod - Zemanová Jana

3.SC, 0.- 7. hod - Švadlenková Markéta

3.ZA, -1.- 8. hod - Doležalová Hana

2. SC POHÁDKOVÝ PARK PRO MŠ - VAR, PLM

 

 

Suplování:   Pátek 30.6.2017

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

1.SC

   

TH

TH

TH

TH

                 

1.ZA

   

TH

TH

TH

TH

                 

2.SC

   

TH

TH

TH

TH

                 

2.ZA

   

TH

TH

TH

TH

                 

3.SC

   

TH

TH

TH

TH

                 

3.ZA

   

TH

TH

TH

TH

                 

Změny v rozvrzích tříd:

1.SC

0.hod

ZTV

ZTV2

 

odpadá

 

(DAN)

 

5.hod

BIO

   

odpadá

 

(ZEJ)

 

6.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 27.6. (Út) 4.hod

1.ZA

0.hod

ZTV

ZTV2

 

odpadá

 

(DAN)

 

5.hod

DEJ

   

odpadá

 

(BER)

 

6.hod

ČJL

   

odpadá

 

(BID)

2.SC

0.hod

ZTV

ZTV2

 

odpadá

 

(DAN)

 

5.hod

TEV

b

 

odpadá

 

(ZDR)

 

5.hod

TEV

a

 

odpadá

 

(DAN)

 

6.hod

TEV

b

 

odpadá

 

(ZDR)

 

6.hod

TEV

a

 

odpadá

 

(DAN)

2.ZA

0.hod

ZTV

ZTV2

 

odpadá

 

(DAN)

 

5.hod

MAT

   

odpadá

 

(LOU)

 

7.hod

TEV

b

 

odpadá

 

(ZDR)

 

7.hod

TEV

a

 

odpadá

 

(DAN)

 

8.hod

TEV

b

 

odpadá

 

(ZDR)

 

8.hod

TEV

a

 

odpadá

 

(DAN)

3.SC

0.hod

ZTV

ZTV2

 

odpadá

 

(DAN)

 

5.hod

RHP

   

odpadá

 

(PES)

3.ZA

5.hod

TOS

   

odpadá

 

(SVAD)

 

6.hod

VNL

   

odpadá

 

(PES)

4.SC

1.hod

ČJL

   

odpadá

 

(BID)

 

2.hod

ZEM

   

odpadá

 

(DAN)

 

3.hod

SPE

   

odpadá

 

(HAS)

 

4.hod

ČJL

   

odpadá

 

(BID)

 

5.hod

SPSK

   

odpadá

 

(VAR)

 

6.hod

ESV

   

odpadá

 

(BER)

4.ZA

-1.hod

POS

a

 

odpadá

 

(KUB)

 

-1.hod

POS

b

 

odpadá

 

(BAR)

 

-1.hod

POS

c

 

odpadá

 

(BUR)

 

0.hod

POS

a

 

odpadá

 

(KUB)

 

0.hod

POS

b

 

odpadá

 

(BAR)

 

0.hod

POS

c

 

odpadá

 

(BUR)

 

1.hod

POS

a

 

odpadá

 

(KUB)

 

1.hod

POS

b

 

odpadá

 

(BAR)

 

1.hod

POS

c

 

odpadá

 

(BUR)

 

2.hod

POS

a

 

odpadá

 

(KUB)

 

2.hod

POS

b

 

odpadá

 

(BAR)

 

2.hod

POS

c

 

odpadá

 

(BUR)

 

3.hod

POS

a

 

odpadá

 

(KUB)

 

3.hod

POS

b

 

odpadá

 

(BAR)

 

3.hod

POS

c

 

odpadá

 

(BUR)

 

4.hod

POS

a

 

odpadá

 

(KUB)

 

4.hod

POS

b

 

odpadá

 

(BAR)

 

4.hod

POS

c

 

odpadá

 

(BUR)

Pedagogický dohled u třídy:

1.SC, 1.- 4. hod - Loudová Petra

1.ZA, 1.- 4. hod - Chamerová Šárka

2.SC, 1.- 4. hod - Bártová Petra

2.ZA, 1.- 4. hod - Zemanová Jana

3.SC, 1.- 4. hod - Doležalová Hana

3.ZA, 1.- 4. hod - Švadlenková Markéta

 

Zpracováno v systému Bakaláři