Suplování:   Pondělí 18.6.2018

Změny v rozvrzích tříd:

1.SC

3.hod

CJA

a

(6)

spojí

Veselá Jana

(MEL)

 

5.hod

CJA

a

(6)

spojí

Veselá Jana

(MEL)

1.ZA

6.hod

CHE

 

(4)

změna

Šindelářová Jana

 

2.SC

5.hod

SCT

 

(5)

navíc

Soudková Veronika

 
 

6.hod

SCT

 

(5)

navíc

Soudková Veronika

 
 

7.hod

SCT

 

(5)

navíc

Soudková Veronika

 

2.ZA

1.hod

CJA

a

(6)

spojí

Veselá Jana

(MEL)

 

2.hod

CJA

a

(6)

spojí

Veselá Jana

(MEL)

 

7.hod

CHE

   

přesun >>

 

na 19.6. (Út) 2.hod

 

 

Suplování:   Úterý 19.6.2018

Změny v rozvrzích tříd:

1.SC

1.hod

CJA

a

(6)

spojí

Veselá Jana

(MEL)

 

3.hod

SCT

 

(6)

navíc

Vargová Jana

 
 

4.hod

SCT

 

(6)

navíc

Vargová Jana

 
 

5.hod

SCT

 

(6)

navíc

Vargová Jana

 
 

6.hod

SOP

   

odpadá

 

(BAR)

 

7.hod

SOP

   

odpadá

 

(BAR)

1.ZA

7.hod

CJA

a

(10)

supluje

Veselá Jana

(MEL)

 

8.hod

CJA

a

(10)

supluje

Veselá Jana

(MEL)

2.SC

7.hod

FYZ

   

přesun >>

 

na 21.6. (Čt) 1.hod

2.ZA

-1.hod

POS

2POS

 

odpadá

 

(VAR)

 

-1.hod

POS

1POS

 

odpadá

 

(CHA)

 

-1.hod

POS

3POS

 

odpadá

 

(BUR)

 

0.hod

POS

2POS

 

odpadá

 

(VAR)

 

0.hod

POS

1POS

 

odpadá

 

(CHA)

 

0.hod

POS

3POS

 

odpadá

 

(BUR)

 

1.hod

BIO

 

(7)

přesun <<

Zemanová Jana

z 22.6. (Pá) 2.hod

 

2.hod

CHE

 

(7)

přesun <<

Zemanová Jana

z 18.6. (Po) 7.hod

 

4.hod

PSK

b

(7)

změna

Chamerová Šárka

 
 

4.hod

PSK

a

(7)

spojí

Chamerová Šárka

(BUR)

 

5.hod

PSK

b

(7)

spojí

Chamerová Šárka

(BUR)

 

5.hod

PSK

a

(7)

změna

Chamerová Šárka

 
 

6.hod

TOS

1

(1)

spojí

Hašková Barbora

(CHA)

 

6.hod

TOS

3

(1)

změna

Hašková Barbora

 
 

7.hod

TOS

1

(1)

spojí

Hašková Barbora

(CHA)

 

7.hod

TOS

3

(1)

změna

Hašková Barbora

 

 

 

Suplování:   Středa 20.6.2018

Změny v rozvrzích tříd:

1.ZA

1.hod

ČJL

 

(4)

navíc

Doležalová Hana

 
 

2.hod

KLP

 

(4)

přesun <<

Soudková Veronika

z 22.6. (Pá) 2.hod

 

4.hod

CJA

a

(4)

spojí

Veselá Jana

(MEL)

2.SC

4.hod

CJA

 

(5)

navíc

Doležalová Hana

 
 

5.hod

EKO

 

(5)

přesun <<

Veselá Jana

z 6.hod

 

6.hod

EKO

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

7.hod

PRP

b

 

odpadá

 

(BUR)

2.ZA

1.hod

CJA

a

(7)

spojí

Veselá Jana

(MEL)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 21.6.2018

Změny v rozvrzích tříd:

1.SC

7.hod

TEV

b

 

odpadá

 

(DAN)

 

7.hod

MAT

a

 

odpadá

 

(LOU)

 

8.hod

TEV

b

 

odpadá

 

(DAN)

1.ZA

4.hod

TOS

 

(4)

přesun <<

Soudková Veronika

z 22.6. (Pá) 1.hod

 

6.hod

TOS

 

(4)

navíc

Soudková Veronika

 
 

7.hod

TOS

2

 

odpadá

 

(BUR)

 

7.hod

TOS

1

 

odpadá

 

(SOU)

 

7.hod

TOS

3

 

odpadá

 

(BAR)

2.SC

1.hod

FYZ

 

(5)

přesun <<

Loudová Petra

z 19.6. (Út) 7.hod

 

8.hod

PRP

a

 

odpadá

 

(BUR)

2.ZA

3.hod

DEJ

 

(7)

přesun <<

Doležalová Hana

z 22.6. (Pá) 4.hod

 

 

Suplování:   Pátek 22.6.2018

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

1.SC

   

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

                 

1.ZA

   

KRZ

KRZ

KRZ

KRZ

                 

2.SC

   

PD

PD

PD

PD

PD

               

2.ZA

   

PD

PD

PD

PD

PD

               

Změny v rozvrzích tříd:

1.SC

0.hod

ZTV

ZTV2

 

odpadá

 

(DAN)

 

5.hod

ČJL

   

odpadá

 

(BID)

 

6.hod

OSZ

   

odpadá

 

(BER)

 

7.hod

CHE

   

odpadá

 

(SIN)

 

1.- 4. hod Kurz

1.ZA

0.hod

ZTV

ZTV2

 

odpadá

 

(DAN)

 

5.hod

FYZ

   

odpadá

 

(LOU)

 

6.hod

CHE

   

odpadá

 

(SIN)

 

1.- 4. hod Kurz

2.SC

0.hod

ZTV

ZTV2

 

odpadá

 

(DAN)

 

6.hod

TEV

b

 

odpadá

 

(ZDR)

 

6.hod

TEV

a

 

odpadá

 

(DAN)

 

1.- 5. hod projektový den

2.ZA

0.hod

ZTV

ZTV2

 

odpadá

 

(DAN)

 

7.hod

TEV

b

 

odpadá

 

(ZDR)

 

7.hod

TEV

a

 

odpadá

 

(DAN)

 

8.hod

TEV

b

 

odpadá

 

(ZDR)

 

8.hod

TEV

a

 

odpadá

 

(DAN)

 

1.- 5. hod projektový den

Pedagogický dohled u třídy:

1.SC, 1.- 4. hod - Danihelková Marie

1.ZA, 1.- 4. hod - Zdražil Jiří

2.SC, 1.- 5. hod - Vargová Jana

2.ZA, 1.- 5. hod - Chamerová Šárka

 

Zpracováno v systému Bakaláři