Suplování:   Úterý 24.4.2018

Nepřítomné třídy

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

1.SC

   

BES

BES

                     

1.ZA

   

BES

BES

                     

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Beranová Jana

   

-

....

                     

Husáková Klára

             

TRU

TRU

           

Mellerová Martina

   

....

DOL

DOL

-

-

..

..

..

         

Truncová Hana

   

-

>>

                     

Změny v rozvrzích učitelů:

Doležalová Hana

2.hod

spojeno

CJA

3.SC (b)

(11)

 
 

3.hod

spojeno

CJA

4.ZA (A)

(6)

 

Loudová Petra

2.hod

přesun <<

MAT

2.SC

(5)

z 5.hod

Truncová Hana

5.hod

přesun <<

SPE

2.SC

(5)

z 2.hod

 

6.hod

supl.

SPP

3.SC

(11)

 
 

7.hod

supl.

SPP

3.SC

(11)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.ZA

7.hod

CJA

a

 

odpadá

 

(MEL)

 

8.hod

CJA

a

 

odpadá

 

(MEL)

2.SC

2.hod

MAT

 

(5)

přesun <<

Loudová Petra

z 5.hod

 

2.hod

SPE

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

5.hod

SPE

 

(5)

přesun <<

Truncová Hana

z 2.hod

 

5.hod

MAT

   

přesun >>

 

na 2.hod

3.SC

2.hod

CJA

b

(11)

spojí

Doležalová Hana

(MEL)

 

6.hod

SPP

 

(11)

supluje

Truncová Hana

(HUS)

 

7.hod

SPP

 

(11)

supluje

Truncová Hana

(HUS)

4.ZA

3.hod

CJA

A

(6)

spojí

Doležalová Hana

(MEL)

 

6.hod

KAJ

A

 

odpadá

 

(MEL)

Pedagogický dohled u třídy:

1.SC, 1., 2. hod - Beranová Jana

1.ZA, 1., 2. hod - Truncová Hana

1. ročníky beseda Spolkový dům, sraz 8.05, dozor BER, TRU

 

 

Suplování:   Středa 25.4.2018

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Mellerová Martina

   

VES

DOL

DOL

VES

BUR

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Burešová Petra

5.hod

spojeno

PRP

2.SC (b)

(5)

 

Doležalová Hana

2.hod

spojeno

CJA

4.ZA (A)

(3)

 
 

3.hod

spojeno

CJA

4.ZA (A)

(3)

 

Chamerová Šárka

11.hod

přesun <<

PSK

1.VZ

(1)

z 23.4. 12.hod

 

12.hod

navíc

PSK

1.VZ

(1)

 

Veselá Jana

1.hod

spojeno

CJA

2.ZA (a)

(7)

 
 

4.hod

spojeno

CJA

1.ZA (a)

(4)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.VZ

11.hod

PSK

 

(1)

přesun <<

Chamerová Šárka

z 23.4. (Po) 12.hod

 

11.hod

VNL

   

odpadá

 

(PES)

 

12.hod

PSK

 

(1)

navíc

Chamerová Šárka

 
 

12.hod

VNL

   

přesun >>

 

na 23.4. (Po) 10.hod

1.ZA

4.hod

CJA

a

(4)

spojí

Veselá Jana

(MEL)

2.SC

5.hod

PRP

b

(5)

spojí

Burešová Petra

(MEL)

 

7.hod

PRP

b

 

odpadá

 

(BUR)

2.ZA

1.hod

CJA

a

(7)

spojí

Veselá Jana

(MEL)

4.ZA

2.hod

CJA

A

(3)

spojí

Doležalová Hana

(MEL)

 

3.hod

CJA

A

(3)

spojí

Doležalová Hana

(MEL)

 

 

Suplování:   Čtvrtek 26.4.2018

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Kubelková Alena

       

DOL

..

                 

Mellerová Martina

   

DOL

DOL

-

-

-

-

-

           

Pleskotová Marta

   

-

-

-

HAS

HAS

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Doležalová Hana

1.hod

spojeno

CJA

3.SC (b)

(11)

 
 

1.hod

změna

CJA

3.SC (a)

(11)

 
 

2.hod

spojeno

CJA

3.SC (b)

(11)

 
 

2.hod

změna

CJA

3.SC (a)

(11)

 
 

3.hod

supl.

PSK

3.ZA

(10)

 

Hašková Barbora

4.hod

spojeno

TOS

2.ZA (2)

(3)

 
 

4.hod

změna

TOS

2.ZA (3)

(3)

 
 

5.hod

spojeno

TOS

2.ZA (2)

(3)

 
 

5.hod

změna

TOS

2.ZA (3)

(3)

 

Hrochová Zdeňka

4.hod

přesun <<

MAT

3.SC

(11)

z 23.4. 3.hod

Loudová Petra

4.hod

navíc

MAT

3.ZA

(10)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.ZA

4.hod

TOS

2

(3)

spojí

Hašková Barbora

(PLM)

 

4.hod

TOS

3

(3)

změna

Hašková Barbora

 
 

5.hod

TOS

2

(3)

spojí

Hašková Barbora

(PLM)

 

5.hod

TOS

3

(3)

změna

Hašková Barbora

 

3.SC

1.hod

CJA

b

(11)

spojí

Doležalová Hana

(MEL)

 

1.hod

CJA

a

(11)

změna

Doležalová Hana

 
 

2.hod

CJA

b

(11)

spojí

Doležalová Hana

(MEL)

 

2.hod

CJA

a

(11)

změna

Doležalová Hana

 
 

4.hod

MAT

 

(11)

přesun <<

Hrochová Zdeňka

z 23.4. (Po) 3.hod

 

4.hod

GER

   

odpadá

 

(BAR)

3.ZA

3.hod

PSK

 

(10)

supluje

Doležalová Hana

(KUB)

 

4.hod

MAT

 

(10)

navíc

Loudová Petra

 
 

4.hod

PSK

   

odpadá

 

(KUB)

 

 

Suplování:   Pátek 27.4.2018

Nepřítomní učitelé

-1.

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

Mellerová Martina

   

DAN

DAN

-

-

-

-

-

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Danihelková Marie

1.hod

supl.

CJA

2.SC (b)

(10)

 
 

2.hod

supl.

CJA

2.SC (b)

(10)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.SC

1.hod

CJA

b

(10)

supluje

Danihelková Marie

(MEL)

 

2.hod

CJA

b

(10)

supluje

Danihelková Marie

(MEL)

 

Zpracováno v systému Bakaláři